03-922-6227

טיפים מנצחים לבחירת רכב משפחתי

טיפים מנצחים לבחירת רכב משפחתי איזיצארג'

יש הרבה מאד התרגשות סביב ההחלטה לקנות רכב משפחתי חדש. זה הזמן לעיין במודעות פרסומת שונות, לקרוא אודות דגמים כאלה ואחרים באתרי האינטרנט של חברות היצרן וסוכנויות היבואנים, צריך להבין את המידות, המאפיינים והתכונות של רכבים בקטגוריית המשפחתיים וכך אט אט לפסול את מה שלא רלוונטי עד שמוצאים את מה שהכי מתאים. אם עד לפני כמה שנים היה צריך לבחור דגם, צבע וכמובן סוג הרכב – הרי שהיום יש שיקול נוסף שצריך לחשוב עליו והוא מערכת ההנעה של הרכב.  בזכות הרכבים ההיברידיים והחשמליים אפשר לחסוך לא מעט כסף, שכן הרכב לא מתבסס אך ורק על דלק בפעולה השוטפת שלו. ישנם כמה טיפים שכדאי לאמץ בזמן שבוחרים ומתלבטים איזה רכב משפחתי לקנות, להלן כמה נקודות למחשבה.

 

טיפים שכדאי לקחת בחשבון לקראת בחירת רכב משפחתי חדש

  • מידות הרכב ונפח החלל הפנימי – ללא קשר לגודל המשפחה, אין ספק שהנתון החשוב ביותר הוא המרווח הפנימי. מי שיושב במושב באחורי בעיקר, צריך לחוש בנוח, שלא יהיה צפוף מדי וצריך לנסות לדמיין את החלל עם מספר מקסימלי של נוסעים שהם אנשים בוגרים על מנת להעריך במידה שתהיה קרובה למציאות כמה נוח ונעים יהיה לשבת, גם בנסיעה ארוכה.
  • גודל תא המטען – כשמדובר במשפחה מדובר גם בהרבה מאד ציוד או חפצים שצריכים לנסוע עם בני המשפחה. אם יש תינוק חשוב לשים לב שהעגלה שלו נכנסת בנוחות ובקלות לתא המטען ויש חלל אחסון גדול דיו לצרכים של בני המשפחה.
  • נתונים טכניים – אמנם לא לכל הנהגים יש את הידע הטכני המעמיק בנוגע לביצועים של הרכב אך אפשרויות המהירות חשובות, אילו תוספות קיימות מבחינת תנאי שטח מיוחדים (כמו נהיגת ספורט או נהיגה מותאמת לכביש רטוב או חלק), מה צריכת הדלק על פי מהירות נסיעה ועוד.
  • מנגנוני בטיחות – גם זה נושא שכל הזמן יש בו חידושים. חברות היצרן רוצות שהרכבים שלהן יהיו בטוחים ככל האפשר עבור כל הנוסעים ברכב וכמובן עבור הנהג. תמיד כדאי לדעת מראש באילו מנגנוני בטיחות והגנה מצויד הדגם ששוקלים לרכוש.
  • מנגנון הנעה – נושא חשוב בפני עצמו, שכן יש הרבה מאד חידושים גלובליים בתחום זה. כיום אפשר לבחור רכב משפחתי שיהיה היברידי, כלומר מבוסס על שתי מערכות הנעה שונות אך משולבות זו בזו – שריפת דלק וחשמל. התוצאה הישירה של שימוש ברכבים אלה היא חסכון משמעותי בצריכת הדלק והתרומה שתהיה לחסכון זה גם לשמירה על איכות הסביבה. ישנם לא מעט אנשים שזהו שיקול חשוב ומהותי עבורם.
  • תקציב – קנייה של רכב משפחתי חדש היא רכישה שכרוכה בהוצאת סכום לא קטן של כסף. המשמעות – צריך לקבוע את התקציב שעומד לרשות הקנייה ולבחון את הדגמים שעומדים בקריטריונים הרצויים אך גם מתאימים מבחינת התקציב.
  • אפשרויות לסיוע במימון – כל חברת יבואן מציעה מסלולי עזרה במימון רכבים חדשים בשל העלות הגבוהה שלהם. אפשרות מימון שמתאימה יותר לצרכים הכלכליים של המשפחה בהחלט תיחשב כשיקול לכל דבר ועניין וחשוב מאד לשים לב גם לזה.

 

עולם הרכבים עובר מהפך בשנים האחרונות וקניית רכב חדש היא הזדמנות מצוינת להצטרף לגל של הצלחה בינלאומית אמיתית. הרכבים היום נוחים ומפנקים, מתאימים לכל אופי וסגנון נסיעה וכמובן הרבה יותר ידידותיים לסביבה מאחיהם שעומדים לסיים את תפקידם. אם כבר בוחרים ברכב משפחתי חדש – אפשר וכדאי לבחור בכזה שמהווה את חזית הטכנולוגיה, שמצויד בכל החידושים הקיימים.