03-922-6227

האפליקציות המובילות לרכב שלכם

אפאפליקציות לרכב - easycharge

האפליקציות של הטלפונים הניידים החכמים כבר מזמן יצאו מתוך המסך ומציעות הרבה מאד אפשרויות שקשורות לכל תחומי החיים. היה זה רק שאלה של זמן מתי גם עולם הרכב ימצא את הממשק עם עולם האפליקציות ומתי חוויית הנהיגה והנסיעה תוכלנה ליהנות מאפליקציות שמשדרגות אותן. כיום אפשר להכיר ולהתוודע לאינספור אפליקציות מעניינות וחדישות שהמטרה שלהן היא להפוך את הנהיגה למהנה יותר, את הנסיעה לטובה ואיכותית יותר או אפילו כאלה שנועדו להקל על הנהג. אז אילו אפליקציות כדאי להכיר? הנה כמה מהן.

האפליקציות המובילות כיום בעולם הרכב

  • דרייב מוד (DriceMode) – בעוד אנו חיים כיום בעולם של ריבוי גירויים ושפע גורמים מסיחי דעת, מגיעה אפליקציה כמו דרייב מוד שהמטרה שלה היא לדאוג שהנהג יהיה מרוכז אך ורק בביצוע פעולה אחת – נהיגה ברכב. אפשר עדיין לתפעל את מכשיר הטלפון הנייד על ידי ממשק של הודעות קוליות והעיקר שהמבט יהיה אל הכביש והתודעה לא תוסח בשל דברים אחרים אל מסך הטלפון. אפליקציה חינמית, ידידותית ונוחה מאד להפעלה.
  • דריבו (Drivvo) – בעזרת אפליקציה זו אפשר יהיה לנהל את כל ההוצאות שקשורות ברכב במקום אחד ולבצע ניתוחים או הסקת מסקנות. לא רק את התשלומים עבור הדלק אפשר יהיה להזין כאן אלא גם הוצאות שמשולמות למוסך עבור טיפולים, תיקוני תקלות או עבודות תקופתיות. מי שנמצא בתהליך של רישום הוצאות ו-וידוא שאינו חורג מתקציב שהוקצה לצורך זה או אחר ימצא באפליקציה זו חברה טובה וקרובה!
  • אפליקציית מולטימדיה – ישנן כמה גרסאות לאפליקציה זו אך המטרה של כולן זהה – הפיכת הרכב כולו למרכז מולטימדיה בעל אביזרים שונים שלכל אחד יש תפקיד ועל כולם מנצח הטלפון הנייד. המטרה של הסנכרון הוא שיפור ושדרוג חוויית הנסיעה עבור כלל הנוסעים ברכב – חיבור מערכת השמע לזו של הרכב, קביעת רשימות השמעה ואפילו הגדרות שמע מתקדמות.
  • אפליקציית FullTank – אפליקציה זו מתממשקת עם רכיב הניווט והמיקום של המכשיר (GPS) ועל פי המיקום של הרכב מוצאת עבור הנהג את תחנות הדלק בקרובות ביותר אליו שמציעות מחירים נמוכים יחסית למחירי השוק. ללא ספק מדובר באפליקציה חשוב מאד שאפשר איתה ובזכותה לחסוך לא מעט כסף.
  • איפה חניתי? – למי לא קרה שחזר לחניון או למקום שבו זכר שהחנה את רכבו אך לא מצא אותו שם? בדיוק לשם מניעת מצב לא נעים זה פותחה האפליקציה הזאת. בזכותה אפשר יהיה למצוא את הרכב וללכת ישירות אליו בלי לטעות בדרך או חלילה, להיבהל כשמגיעים למקום הלא נכון ומחפשים לשווא את הרכב.
  • אוטו – OTO – מי לא היה רוצה לדעת מראש היכן ממוקמת מכמונת מהירות של משטרת ישראל? אפליקציה זו מאתרת את המכמונות ומתריעה מפניהן מספיק זמן מראש. כך הנהג יכול להתאים את מהירות הנסיעה לפני שיגיע וכך לא יסתכן בקבלת דו"ח משוטר.

אפליקציות בכל תחום ובכל נושא

ישנן עוד אינספור אפליקציות שמטרתן לסדר את ההוצאות, לסייע בתפעול הרכב ובהבנת המצב המכאני שלו או לשפר את חוויית השימוש בו. חשוב לשים לב מראש האם האפליקציה ניתנת להתקנה בחינם או בתשלום וחשוב עוד יותר לוודא שהיא מתאימה למערכת ההפעלה שמותקנת בטלפון הנייד של בעל הרכב (אנדרואיד/ ios). כמו בכל תחום אחר מתחומי החיים – גם בעולם הרכב האפליקציות מסייעות מאד על ההתנהלות השוטפת ואפשר בזכותן לחוש בנוח עד מאד בין אם יושבים במושב הנהג ובין אם במקומו של אחד הנוסעים.