03-922-6227

מאפיינים

ניהול ובקרה בזמן אמת של תחנות טעינה באמצעות ממשק אינטרנט

חיבור לשירותי אימות וחשבונאות קיימים (PlugSurfing)

ניטור ודיווח בזמן אמת על כל תשתית הטעינה (AC / DC)

הודעות אוטומטיות, למשל בסיום תהליך הטעינה או במקרה של תקלה

מגוון סוגי מידע זמינים להורדה בפורמט Excel

ניהול תחנות טעינה

המערכת מאפשרת למפעילים לשלוט ולפקח על רשת הטעינה שלהם. לוחות מחוונים קלים לקריאה מציגים מגוון רחב של מידע אודות המצב הנוכחי של כל נקודת טעינה בודדת. במקרה של תקלה, הודעת התראה נשלחת למפעיל מייד

Simple, intuitive navigation
Current charging post status updates
Various dahsboards that show consumption and turnover of wallbe charging network
Overview of charging post activity

בקרת צריכה

כל תהליך טעינה בתחנת טעינה  מתועד ביסודיות ב- wallbe® Cloud; זה כולל לא רק את זמן ומשך הטעינה, אלא גם את הכמות האמיתית שנצרכה. במערכת ניתן להקצות מחיר לצריכה, כך שלמשתמשים תהיה  סקירה מלאה של העלויות בזמן השימוש.

בעזרת מערכות הרשאה וניהול משתמשים המפעילים יכולים להקצות את תהליך הטעינה למשתמש ספציפי ולהוציא חשבונית בהתאם.

ניהול משתמשים

משתמשים עם זכאות לחיוב רשומים ב- wallbe® Cloud User Management. בעזרת אפליקציית הסמארטפון, הם עשויים להשתמש בעמדת הטעינה ובשירות הטעינה שצוין עבורם במערכת מראש. תכונת ניהול המשתמשים מתאימה במיוחד לשטחים ציבוריים, ציי חברות וחניוני לקוחות. בנוסף לפונקציית ההרשאה הבסיסית באמצעות אפליקציה, נוהל ה- RFID מציע מספר יתרונות למטרות ניהול, שחרור וחשבונאות פרטנית.

אפליקציה לסמארטפון

אפליקציית האינטרנט wallbe® מספקת מגוון רחב של פונקציות ההופכות את הטעינה לנוחה יותר. אלה כוללים מילוי של כרטיסים ששולמו מראש באמצעות PayPal או כרטיס אשראי, הרשאה ושחרור של נקודות טעינה, מידע בזמן אמת של תהליך הטעינה וסכום הקוט"ש שגובים והעלויות שנגרמו. מפה משולבת המציגה סקירה של כל תחנות הטעינה הזמינות, המסופקות גם באמצעות גוגל מפות. ניתן להשתמש בפונקציות הניווט כדי למצוא הוראות לתחנת הטעינה הזמינה הקרובה ביותר.

ענן Easycharge

חיבור באמצעות כרטיס UMTS נדרש לשילוב תחנות טעינה של ®wallbe בענן ®wallbe. השימוש ב- wallbe® Cloud אינו כרוך בתשלום, ולכן העלויות היחידות שחלות הן לשימוש ברשת הטלפונים הניידים.
לקוחות המעוניינים להשתמש בשירותי הנהלת חשבונות של PlugSurfing חייבים לסכם חוזה נפרד עם PlugSurfing.